Kurumsal Etkinlik

herşey olması gerektiği gibi

Enerjik, yenilikçi, heyecanlı bir ekiple, Türkiye’de ve dünyadaki iş ortaklarımızın ve sektörün ihtiyaçları doğrultusunda etkinlikler tasarlamak, hikayelerini yazmak, gerçeğe dönüştürmek, uygulamak ve ölçülebilir sonuçlara ulaşmak.

Tüm hayatımıza hakim olan yoğun teknolojik gelişmelerle,  hedef kitlenin ve paydaşların isteklerine ve pazarlama dünyasının dinamik yapısına uyum sağlayarak, kusursuz ve yaratıcı etkinlik çözümleriyle hedef kitleye ”unutulmaz deneyimler” yaşatmak.

Yaratıcı Konsept Tasarımı ve Uygulamaları

Etkinliğin sıra dışı olabilmesi, kamuoyunda dikkat çekmesi ve farkındalık yaratabilmesi adına tüm hikayesinin yazılması ve bunun çevresinde tasarlanması. Konseptlerin tasarlanmasından, uygulanmasına ve denetlenmesine kadar olan tüm etkinliğin yönetilmesi.

Kongre ve Seminerler

Uluslararası katılımcı ve konuşmacıların da yer aldığı enformasyon gelişimini sağlamak amaçlı, tüm teknik, branding ve içerik çalışmaları da dahil olmak üzere yüksek katılımlı toplantıların düzenlenmesi.

Yeni Ürün ve Proje Lansmanları

Ulusal ve uluslararası markalara sahip iş ortaklarımızın ürün ve hizmetlerinin, basına, kamuoyuna, paydaşlara tanıtılması ve bilinirliğinin artırılması için yaratıcı fikirler ışığında farklı etkinlikler tasarlanması ve uygulanması.

RoadShow Organizasyonları

Satış ve pazarlamaya yönelik olarak, farklı şehir ve ülkeleri kapsayan, yaratıcı fikirlerle beslenmiş ve içinde gerilla marketing aktiviteleri de barındıran, katılımcı kitleyi etkilemenin hedeflendiği etkinlikler bütünü düzenlenmesi.

Gösteri, Konser Organizasyonları

Ulusal veya uluslararası alanda ün yapmış tüm sanatçı ve gösteri gruplarının hem yurt içinde hem de yurt dışında teknik donanım, sahne tasarımı, kulis yönetimi, konser giriş çıkışı dahil olmak üzere tüm organizasyonu. Bunların yanı sıra yurt içi ve yurt dışında yapılan tüm etkinlikler için yerli ve yabancı sanatçı, sunucu (master of ceremony) ve celebrity organizasyonları.

Bayi Toplantıları

Geniş bayi ağına sahip firmalar için bayileriyle bir araya gelerek iş hedeflerini paylaşmak, satışlarını artırmak, yeni ürün ve hizmet bilgilerini paylaşmak, bayilere verimli bir iş portresi çizmek ve gelecek hedefi oluşturmak adına toplantılar düzenlenmesi.

Ara WEMTR / Antalya Organizasyon Firması
Paylaş:
Takip Et: