Fuar ve Kongre

Organizasyonu

Temel faaliyet alanlarımızdan birisi olan kongre ve fuar organizasyonları tecrübe ve birikimlerimizin sağladığı üstün avantajlarla başlar. Bu konudaki uzman ekiplerimiz organizasyonun başlangıcından sonuna kadar aynı özeni göstererek çalışmalarını sürdürürler.

ORGANİZASYON & YÖNETİM

Organizasyon hizmetlerimiz dahilinde tüm süreci sizin adınıza yürütüyoruz.

  • Kongre ve fuar ulaşım yönetimi
  • Kongre ve fuar konaklama yönetimi
  • Teknik ekip ve dekorasyon hizmeti yönetimi
  • Yiyecek ve içecek yönetimi
  • Esnek iş gücü temini
  • Operasyon yönetimi
  • Prodüksiyon ve çekim hizmeti
  • Basın danışmanlığı
fuar-kongre-organizasyon-antalya
stand tasarım ve uygulama

STAND TASARIMI & UYGULAMA

Günümüz rekabet koşullarında hedef kitle ile tanışmak ve pazarın nabzını tutmak için fuarlar ve kongreler vazgeçilmez hale gelmiştir. Reklam mecralarında bu kadar büyük önem taşıyan bu organizasyonlarda insanların tercihlerinde görsellik en önemli ayırt edici faktördür. Fuar esnasında rakiplerinizin arasından sıyrılarak alıcılara kalitenizi yansıtacak sunumlar yapmak, sizi rakiplerinizden ayırarak yarışa bir adım önde başlamanızı sağlar. Yani standınız sizi yansıtır, imajınızı pekiştirir ve dikkati çekerek size avantaj sağlar.

Standınızın tasarımı markanızın müşteri önündeki izlenimi olacağı için bu konuda iyi bir çalışma çok önemlidir.

WEMTR tecrübeli ve konusunda profesyonel ekipleriyle stand tasarım, mimari, kurulum ve tüm teknik hizmetlerde sizlere en kaliteli hizmeti sunacaktır.

Hostes ve Model Temini

messe-personal-ifa-berlin

Fuarlarda yer alırken Host ve Hosteslerimiz standınız, ürününüz, hizmetiniz ne olursa olsun, ziyaretçilere şirketinizin profiline uygun en iyi izlenimi verecek ekiptir. Profesyonel ekibimiz, güleryüzü, çalışkanlığı, görselliği ve insan ilişkilerindeki başarısıyla ziyaretçilerinize en iyi hizmeti verecektir.

Fuarlardaki çok önemli bir husus da karşılama ve yönlendirmedir.WEMTR ekibinin kaliteli kadrosundan talep edeceğiniz host ve hosteslerimiz ziyaretçi trafiğini düzenleme ve görüşmelerinizi ayarlama konusunda da tecrübeli ve deneyimlilerdir.

Fuar Catering

Maistra predstavlja najbolje iz Istre (2)

Fuar standınızda müşterileriniz ve misafirlerinize yapacağınız sunumlarınızın kaliteli ve özel ikramlarla renklendirilmesi oldukça önemlidir.

Bu kapsamda fuar paketlerimiz dışında taleplerinize uygun kişi bazlı catering ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

Size özel oluşturulacak menülerle WEMTR size kaliteli ve lezzetli bir fuar sunacaktır.

Ekipman Kiralama

EKİPMAN KİRALAMA

Fuar malzemesi kiralama talebi çok önemlidir, İhtiyacınız olan kahve otomatı kiralama ve diğer talepleriniz için önceden dönüş yapınız..Fuarda toplantı masasına mı ihtiyacınız var. Fuar masa ve sandalye kiralama için bizi aramanızda fayda var.

tüm fuar ve kongre organizasyon ihtiyaçlarınız için bizi arayın...

Ara WEMTR / Antalya Organizasyon Firması
Paylaş:
Takip Et: