Wedding Planner

“Hayalleri gerçeğe dönüştüren, hayatın içinden deneyimlerimizi düğünleriniz de sizlerle paylaşıyoruz”

DEKOR & DİZAYN

Görkemli düğün davetlerinden; küçük, eğlenceli veya ev davetlerine kadar, kişiye veya markaya özel tasarımlar hazırlanmaktayız Düğününüzü en ince ayrıntısına kadar dizayn eden dekor ve dizayn ekibimiz, bu özel günü sizin fikirlerinizle birleştirerek hayata geçirmektedir.

wedding-design

KONSEPT & TASARIM

Hep hayalini kurduğunuz düğününüzü her detayı konuşulan ve unutulmayacak bir davet olması için  danışmanlık etmekteyiz. WEMTR, düğün mekanının belirlenmesinden teknik ve lojistik desteğe kadar davetinizin her bir parçası en ince detayına kadar nakış gibi işlemektedir.

PROJE & BÜTÇE YÖNETİMİ

WEMTR Welcome ekibi size en uygun önerilerde bulunarak, adım adım bütçe analinizini gerçekleştirecektir. Extra bütçeleri engelleyerek, düğününüzün doğru planlanmasını; bu süreci rahat ve güvende geçirmenizi sağlayacaktır. Yıllar süren davet alanındaki uzmanlık ve tecrübesini bütçeleriniz dahilinde yönetecektir.

DÜĞÜN MEKANI

79be8188d3278efb9280f6240345680c

İster bir “plaj”, ister bir “saray” olsun ya da bir “şarap mahseni” veya bir “köy meydanı”… WEMTR Welcome ekibi, hayalinizdeki dügün mekanını bulacak, dilediğiniz mekanı hayal ettiğinizle giydirecektir. WEMTR tüm konseptinize uygun masa, sandalye vb. dekorasyon mobilyaları bulunmaktadır.

SES & IŞIK HİZMETLERİ

wedding-music

Davet alanı gelinin kendisi gibi parlamalıdır ve özel günlerin, özel ışığı olur. Aylarca üzerinde çalıştığınız konsepti tamamlayan ve doğru yansıtacak en büyük unsur, Işık sistemidir. WEMTR Welcome, seçilen mekana ve davetin konseptine göre kuracağı ışık ve ses sistemi ile bu hizmeti vermektedir.

VİDEO & FOTOĞRAF HİZMETLERİ

best-destination-wedding-photo

Düğün fotoğrafları, bu muhteşem günü hayata geçirmenin ve ölümsüzleştirmenin en iyi yoludur. Bunu yapmanız için -umuyoruz ki- tek şansınız var! Profesyonel bir fotoğraf & video ekibi ile çalışmanız WEMTR Welcome ekibi için bir düğünün olmazsa olmazıdır

Ara WEMTR / Antalya Organizasyon Firması
Paylaş:
Takip Et: